Зеленський: кампанія Орбана на «ненависті до України» призвела до стратегічної поразки

Фото: depositphotos
Президент Володимир Зеленський заявив, що угорський прем’єр Віктор Орбан та його партія «Фідес» стратегічно програли вибори, оскільки будували політичну кампанію на антиукраїнській риториці.
Про це він сказав в інтерв’ю, яке транслював телемарафон «Єдині новини»/
За словами Зеленського, політика, побудована на ненависті, не може забезпечити довгострокового успіху.
На ненависті не можна вигравати постійно. Можна тактично виграти, стратегічно — точно програти, — зазначив президент.
Він додав, що намагався налагодити відносини з урядом Орбана навіть попри напружені заяви та політичну рекламу, спрямовану проти нього особисто.
Зеленський також підкреслив, що негативна риторика щодо нього фактично була спрямована проти українців, а реакція виборців свідчить про незгоду з таким підходом.
До слова, рейтинг підтримки Трампа у США впав до нового мінімуму.
Юрій Маркевич – pravdatutnews.com





