Україна отримає £210 млн на ядерне паливо для АЕС

Фото: @Denys_Smyhal/Telegram
Україна залучить 210 мільйонів фунтів стерлінгів від Великої Британії для забезпечення безперебійних поставок ядерного палива на українські атомні електростанції.
Про це повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль.
За його словами, відповідну угоду уклали з міністеркою закордонних справ Великої Британії Іветт Купер, представниками UK Export Finance та компанії Urenco під час Конференції з відновлення України в Гданську.
Шмигаль наголосив, що досягнуті домовленості дозволять і надалі гарантувати стабільну роботу української атомної генерації.
Це важливі домовленості, що дозволять і надалі забезпечувати надійну роботу атомної генерації України. Вона є основою стабільної і прогнозованої роботи нашої енергосистеми, — зазначив міністр.
До слова, Україна залучить понад 1 млрд євро для енергетики за підсумками конференції у Гданську.
Юрій Маркевич – pravdatutnews.com





