Юлія Свириденко може очолити Офіс Президента

Юлія Свириденко може очолити Офіс Президента
В свою чергу Буданов може стати міністром оборони

Фото з відкритих джерел

Народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк заявила про можливі кадрові зміни у владі. За її словами, наразі розглядається варіант, за якого Юлія Свириденко може очолити Офіс Президента, а керівник ГУР Кирило Буданов — стати міністром оборони.

Йдеться про один із можливих сценаріїв, остаточних рішень поки не ухвалено.

Раніше повідомляли, що Свириденко не прийняла пропозицію стати послинею України в США після відставки з посади премʼєрки. Станом на сьогодні вона не розглядає для себе цю позицію.

Нагадаємо, що Прем'єр-міністр Юлія Свириденко подала у відставку після недільної розмови з президентом. Причиною вона називає необхідність оновлення уряду.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

Читайте також
Орбан заявив, що Україна не має шансів на перемогу та розкритикував фіндопомогу ЄС Орбан заявив, що Україна не має шансів на перемогу та розкритикував фіндопомогу ЄС
Політик також звинуватив європейських лідерів у намірах «затягнути війну», щоб отримати вигідніші позиції для можливих мирних переговорів. Такий підхід він назвав хибним
Євродепутати закликають Єврокомісію призупинити виконання угоди з МЕРКОСУР Євродепутати закликають Єврокомісію призупинити виконання угоди з МЕРКОСУР
Депутати кількох фракцій Європейського парламенту звернулися до президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн із проханням тимчасово відтермінувати початок дії торговельної угоди між ЄС та південноамериканським блоком МЕРКОСУР.
Loading...
Load next