В аеропорту «Бориспіль» можна застосовувати цифровий паспорт

Тепер можна літати з цифровим закордонним біометричним паспортом та ID-карткою в додатку «Дія». Ці рішення прийняла та затвердила Державна авіаційна служба України.
В аеропорту «Бориспіль» можна застосовувати цифровий паспорт

Тепер можна літати з цифровим закордонним біометричним паспортом та ID-карткою в додатку «Дія». Ці рішення прийняла та затвердила Державна авіаційна служба України.

Варто зазначити, що ця можливість поширюється лише на внутрішні перельоти.

Як повідомив  міністр інфраструктури України, Владислав Криклій: "Від сьогодні в аеропорту «Бориспіль» подорожуючі можуть пред’являти цифрові версії паспорту громадянина України або біометричний закордонний паспорт через додаток «Дія» замість звичайного. Відповідні зміни в технологічні інструкції аеропорту затвердила Державна авіаційна служба України".

Після того як пасажир прибув в аеропорт йому потрібно відкрити програму «Дія»і показати екран смартфона на пункті контролю авіабезпеки для зчитування QR-коду. Після цього пасажир отримає і дозвіл здійснити політ.

До речі, що варто зауважити, що не потрібно залишати паспорт вдома і їхати в аеропорт лише з встановленим на телефоні додатком, оскільки все ж можуть попросити показати реальний документ для перевірки.

Окрім цього, цифровий паспорт прийматимуть поки лише в Борисполі. В аеропортах інших міст України не можливо буде так пройти перевірку.

Електронні версії документів, що засвідчують особу, стали доступні усім громадянам України у мобільному застосунку “Дія” з кінця квітня 2020 року.

Паспорти у смартфоні офіційно є цифровими аналогами паперових та пластикових документів та мають таку ж юридичну силу, що засвідчує постанова Кабінету міністрів №278 “Про реалізацію експериментального проєкту щодо застосування паспорта громадянина України у формі картки в електронному вигляді та паспорта громадянина України для виїзду за кордон в електронному вигляді”, прийнятої 15 квітня.

Електронний паспорт у Дії формується автоматично, за умови наявності усіх необхідних відомостей про відповідний документ в Єдиному державному демографічному реєстрі.

Нагадаємо, що українським туристам, які повернулись з-за кордону, не потрібно буде сидіти вдома протягом двох тижнів, якщо ПЛР-тест покаже негативний результат.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Гренландія змінила державний прапор через заяви Трампа Гренландія змінила державний прапор через заяви Трампа
Король Данії Фредерік X ухвалив зміни до державного герба, включивши нові символи для Гренландії та Фарерських островів
Навколо валдайської резиденції Путіна встановили 12 позицій ППО — у шість разів більше, ніж торік Навколо валдайської резиденції Путіна встановили 12 позицій ППО — у шість разів більше, ніж торік
Поблизу резиденції президента РФ Володимира Путіна на Валдаї розміщено 12 позицій протиповітряної оборони, переважно оснащених комплексами «Панцир-С1», встановленими на вежах
"Томагавки" — єдина відповідь на енерготерор РФ, — Зеленський "Томагавки" — єдина відповідь на енерготерор РФ, — Зеленський
Зеленський підкреслює, що дипломатія та міжнародні партнери повинні максимально посилити тиск на РФ
Loading...
Load next