Де у Львові діють пункти обігріву для безхатченків та як їм допомогти?

Де у Львові діють пункти обігріву для безхатченків та як їм допомогти?
Відкрився Львівський центр обліку та нічного перебування бездомних осіб у 2006 році, а у 2009 з’явилося 61 ліжкомісце. Щовечора туди приходить до 55 осіб.

Відкрився Львівський центр обліку та нічного перебування бездомних осіб у 2006 році, а у 2009 з’явилося 61 ліжкомісце.

Щовечора туди приходить до 55 осіб. Соціальні працівники кажуть, що 70% людей опиняються у складному становищі через шкідливі звички. Тут за бажанням людини можуть допомогти позбутися їх.

Інші 30% - люди, які постраждали від фінансових махінацій близьких або чужих людей, тому у центрі їм надають юридичну допомогу.

"Допомагаємо з відновленням документів, а саме паспортів, реєстрації, щоб людина могла офіційно працевлаштуватися. Також влаштовуємо людей похилого віку у геріатричний пансіонат", - розповіла у коментарі ПравдаТУТ Львів соціальна працівниця Світлана Неклева.

Щодня у центрі безхатьки можуть прийняти душ, поїсти, зігрітися та переночувати. Але для мешканців теж діють правила – бути тверезим, неконфліктним, напередодні зробити безкоштовну флюорографію та дотримуватися чистоти.

Якщо ви помітили бездомного, якому необхідна допомога, повідомте про за номером 233 14 79 або зателефонуйте на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15−80.

https://www.youtube.com/watch?v=FPo18SJa3Ns

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Безкоштовне навчання для роботи в Австрії: деталі програми для українців (відео) Безкоштовне навчання для роботи в Австрії: деталі програми для українців (відео)
Можливість безкоштовного навчання для роботи в Австрії: австрійський уряд і ринок праці оплачує програму. Кожне базове навчання триває місяць. Українці отримують базові знання і навички та практикуються впродовж місяця.
Loading...
Load next