Восьмеро українців увійшли до європейського рейтингу журналу Forbes

Восьмеро українців увійшли до європейського рейтингу журналу Forbes
Американський діловий журнал Forbes включило вісім українців в список 30 найбільш успішних підприємців Європи віком до 30 років. До рейтингу потрапили зокрема засновники додатків Reface та Flawless App.

Цього року до декількох категорій рейтингу потрапило аж восьмеро успішних українців. Про це йдеться у восьмій редакції рейтингу 30 under 30 Europe.
 

Так, в категорії Social Impact відзначили 25 річного Федора Сердюка – співзасновник проекту Fast, який навчає людей навичкам першої допомоги. А до розділу Finance потрапив 29-річний Сергій Герасимович, засновник EZ Blockchain, який займається розробкою інфраструктури для видобутку блокчейнів.

Зокрема, до категорії Technology потрапили:

  • Ярослав Бойко (28 років), Денис Дмитренко (29 років) та Роман Могильний (29 років) – співзасновники додатку Reface, який замінює обличчя на фото або відео зі збереженням міміки за допомогою штучного інтелекту;
  • Інна Заіменко (29 років) – засновниця платформи A-LabInsider.
  • Ліза Дзюба (29 років) та Ахмед Сулейман (29 років) – співзасновники сервісу порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки Flawless App.

Втім, у Forbes відзначають, що середній вік усіх учасників рейтингу становить 27 років. 67% учасників є засновниками або співзасновниками бізнесу. Загалом усі вони разом змогли б залучити більше $ 1 млрд інвестицій. 

Читайте також
В Україні відреставрують 109 об’єктів культурної спадщини В Україні відреставрують 109 об’єктів культурної спадщини
Мінкульт визначив перелік пам’яток культурної спадщини, які планують відреставрувати в рамках проєкту "Велика Реставрація". Рейтинг складається зі 109 об’єктів, серед яких: фортеці, замки, церкви, палацово-паркові комплекси та інші пам’ятки культурної спадщини України.
«Індекс свободи преси»: Україна погіршила показники «Індекс свободи преси»: Україна погіршила показники
Україна опинилася на 97 місці у рейтингу міжнародної правозахисної організації "Репортери без кордонів" (RSF) "Світовий індекс свободи преси 2021".
Львів зайняв друге місце у рейтингу найкращих міст України для життя Львів зайняв друге місце у рейтингу найкращих міст України для життя
Журналісти вебсайту DOU провели власне дослідження, зокрема зібрали та об’єднали дані з різних джерел, так і опитали ІТ-спеціалістів щодо комфортного життя у містах України.
Loading...
Load next