Уряд виділить майже мільярд гривень на ноутбуки для 60 тисяч вчителів

Уряд виділить майже мільярд гривень на ноутбуки для 60 тисяч вчителів
Вже цього року Кабінет Міністрів забезпечить понад 60 000 вчителів якісною технікою. Завдяки цьому освітяни зможуть зробити процес навчання більш сучасним і доступним.

Мінцифра та Міносвіти цьогоріч планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів. У держбюджеті-2021 виділять 980 млн грн субвенції на придбання техніки. Про це повідомили на сайті Міністерства цифрової трансформації.

Зазначають, що пандемія змінила освітній процес, не у всіх вчителів була технічна можливість навчати дітей у форматі зум-конференцій. 

У повідомленні йдеться, що в бюджеті-2021 передбачено 1 млрд гривень додаткового фінансування на боротьбу з COVID-19 та його наслідками в школах. 980 млн гривень з них виділено саме на придбання ноутбуків для вчителів. 

Вже цього року ми забезпечимо понад 60 000 вчителів якісною технікою… Наша мета – зробити так, щоб у кожного вчителя був власний персональний комп’ютер, доступ до швидкісного інтернету і ще більше можливостей для навчання дітей, – повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

 

У Міністерстві цифрової трансформації очікують, що середня вартість одного ноутбука сягатиме 20 тисяч гривень. 

Міністр освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький наголосив, що проєкт «Ноутбук кожному вчителю» зародився не лише як відповідь на пандемію.

Проте питання технічного забезпечення працівників будь-якої сфери (в тому числі освітньої) не має сьогодні розглядатися як розкіш, оскільки це базова необхідність для нормальної роботи сучасної людини, - зазначив він. 

У наказі МОН прописані вимоги до техніки. Це гарантія того, що комп’ютери будуть високої якості. 

 106
 
Читайте також
У МОН розповіли, чи будуть школярі навчатися влітку У МОН розповіли, чи будуть школярі навчатися влітку
За законом, навчальний рік у школах триває до 30 червня. Але освітній заклад чи місцева влада має право подовжувати навчальний рік, або закінчити його традиційно.
У МОН заявили, що українські школи самостійно вирішуватимуть, коли завершувати навчальний рік У МОН заявили, що українські школи самостійно вирішуватимуть, коли завершувати навчальний рік
Школи можуть продовжити навчальний рік у червні через карантин, однак адміністрації українських шкіл будуть самостійно вирішувати коли завершувати навчальний рік для учнів.
На Великдень у церквах очікують понад мільйон вірян, – Нацполіція На Великдень у церквах очікують понад мільйон вірян, – Нацполіція
За попередніми підрахунками Національної поліції, святкові богослужіння з нагоди Великодня можуть відвідати більше мільйона вірян. Зокрема безпеку на Великдень гарантуватиме понад 29 тисяч правоохоронців по всій Україні.
Loading...
Load next