Люксембург відкрив свої кордони для туристів з України

Люксембург відкрив свої кордони для туристів з України
Відтепер Люксембург відкривається для всіх типів подорожей українців. Туди можна потрапити вакцинованим українцям або тим, хто перехворів на COVID-19.

Влада Люксембургу вирішила відкрити свої кордони для всіх типів подорожей для українських туристів. Про відкриття кордонів повідомив на своїй сторінці у Twitter міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Люксембург відкривається для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС, - написав у дописі Кулеба.

Зокрема, для цього українським туристам необхідно мати:

  • чинний біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (строк дії якого має перевищувати дату вашого запланованого виїзду з ВГЛ на 6 місяців);
  • документальне підтвердження мети вашої поїздки (картку резидента країни Євросоюзу або посвідку на проживання, резервування готелю, запрошення бізнес-партнеру, і т.ін.);
  • підтвердження вашої фінансової спроможності;
  • поліс медичного страхування, який визнається на території країн Євросоюзу.

Окрім цього, українцям необхідно надати: документ про повну вакцинацію або негативний результат тесту на коронавірус, зробленого не пізніше ніж за 72 години до моменту вильоту літака.

Зауважимо, що особа вважається повністю вакцинованою, коли сплив термін у 14 днів з дати повного курсу вакцинації.

Міністр нагадав, що у відомстві діє інтерактивна мапа для подорожуючих з України, де можна подивитися умови для в’їзду в країни світу.

 195
 
Читайте також
Італія відкриває свої кордони для українських туристів Італія відкриває свої кордони для українських туристів
Італія з 31 липня відкриває свої кордони для українських громадян, однак з умовою перебування на самоізоляції протягом п'яти днів після прибуття у країну.
Румунія передала Україні понад 100 тисяч доз вакцини AstraZeneca (фото) Румунія передала Україні понад 100 тисяч доз вакцини AstraZeneca (фото)
Вантаж вакцин передали на прикордонному пункті "Сірет-Порубне". Препарат розподілять між усіма областями України.
Витягували з натовпу за шкірки: Кулеба розповів, як відбувається евакуація українців з Афганістану (відео) Витягували з натовпу за шкірки: Кулеба розповів, як відбувається евакуація українців з Афганістану (відео)
Наразі на території Афганістану ще досі перебувають понад 230 людей, які є громадянами України або їхніми родичами - усі вони очікують на евакуацію. З цих людей – усього дві етнічні українки, які вийшли заміж та проживали в Афганістані на постійній основі, решта – етнічні афганці, які мають в Україні родичів та через різноманітні причини нині перебувають на афганській території.
Loading...
Load next