Італія відкриває свої кордони для українських туристів

Італія відкриває свої кордони для українських туристів
Італія з 31 липня відкриває свої кордони для українських громадян, однак з умовою перебування на самоізоляції протягом п'яти днів після прибуття у країну.

Італія відкриває кордони для українців з 31 липня згідно з рекомендацією Ради ЄС. Проте, для перебування в країні туристам з України необхідно мати із собою ПЛР-тест і провести п'ять днів на самоізоляції. Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив у Twitter.

Італія з 31 липня відновлює безвіз для українців згідно з рекомендацією Ради ЄС. Є нюанс: 5 днів самоізоляції по прибуттю. Але навіть самоізоляція не може зіпсувати емоції, коли ти в Італії, - наголосив міністр.

Зокрема, відповідно до наказу МОЗ Італії від 29 липня щодо оновлених норм перетину кордону з Італією, у зв’язку із пандемією COVID-19, Україну з 31 липня включено до переліку країн категорії D, що передбачає надання можливості відвідувати територію Італійської Республіки з будь-якою метою, в тому числі – туризму.

Проте, українцям необхідно мати із собою:

  • негативний результат ПЛР-тесту чи тесту на антиген, зроблений не раніше 72 годин до в’їзду;
  • заповнення онлайн-форми санітарного контролю Passenger Locator Form;
  • обов’язковий п’ятиденний карантин;
  • повторний ПЛР-тест чи тест на антиген після карантину, що має підтвердити негативний результат.
 505
 
Читайте також
Люксембург відкрив свої кордони для туристів з України Люксембург відкрив свої кордони для туристів з України
Відтепер Люксембург відкривається для всіх типів подорожей українців. Туди можна потрапити вакцинованим українцям або тим, хто перехворів на COVID-19.
До України повернулися п'ятеро пацієнтів, які перебували в Білорусі на лікуванні До України повернулися п'ятеро пацієнтів, які перебували в Білорусі на лікуванні
Міністр МЗС Дмитро Кулеба повідомив, що наразі на допомоги у поверненні з Білорусі очікує ще одна пацієнтка.
Евакуація з захопленого Афганістану: ще 90 українців чекають на допомогу від МЗС (відео) Евакуація з захопленого Афганістану: ще 90 українців чекають на допомогу від МЗС (відео)
Першим евакуаційним рейсом в Україну прилетіли 79 людей, другим — 83 людини, а третім — 98 людей. При цьому вже 65 афганців попросили статус біженця в Україні.
Loading...
Load next