На Херсонщині мертві медузи та водорості вкрили популярний пляж (відео)

На Херсонщині мертві медузи та водорості вкрили популярний пляж (відео)
На популярному пляжі на Херсонщині після шторму напередодні весь пляж – у водоростях. Також з'явилися трупи медуз.

У курортному селі Щасливцеве на Арабатській Стрілці, що на Херсонщині після шторму пляж вкрило водоростями та медузами. Туристи почали скаржитися в мережі щодо такого відпочинку.

Про це повідомили у Facebook-спільноті "Счастливцево". 

Про це інцидент повідомили 18 серпня. Тоді також опублікували відповідне відео.

За словами авторки допису, після шторму напередодні весь пляж – у водоростях. Також з'явилися трупи медуз.

А Чорне море – в якихось маленьких червоних водоростях. Незрозуміло, що це таке, - розповідає жінка.

Під відео користувачі зазначають, що це звичне явище після шторму.

Також у мережі з'явилися кадри з місцевого пляжу в Щасливцевому, яке зняли 19 серпня. На ролику помітно, що вода стала більш чистою, утім у морі – чимало медуз.

 3410
 
Читайте також
Мандрівка до Албанії: незабутній відпочинок на сонячному березі (відео) Мандрівка до Албанії: незабутній відпочинок на сонячному березі (відео)
Розіграш путівки від телеканалу "ПравдаТУТ Львів" та туристичної компанії "IN.DI.GO TRAVEL": з-поміж 6 тисяч коментарів виграти подорож пощастило львів’янці Надії Шупер.
Українці зможуть подорожувати до Туреччини без ПЛР-тестів вже з 15 травня Українці зможуть подорожувати до Туреччини без ПЛР-тестів вже з 15 травня
Вже з 15 травня українці зможуть літати до Туреччини без ПЛР-тесту, однак з іншою умовою - залишається в силі вимога заповнити спеціальну форму перед вильотом.
В Одеський порт завітав перший з початку пандемії круїзний лайнер (відео) В Одеський порт завітав перший з початку пандемії круїзний лайнер (відео)
На борту лайнера подорожують близько 60 туристів, переважно це громадяни США і Канади. У зв’язку з обмеженнями через пандемію коронавірусу теплохід заповнений на 50%.
Loading...
Load next