Олімпійська чемпіонка Баюл відмовилась від громадянства України

Олімпійська чемпіонка Баюл відмовилась від громадянства України
Українська фігуристка та перша олімпійська чемпіонка незалежної України наголосила на тому, що її не запросили на святкування Дня Незалежності України.

Олімпійська чемпіонка в одиночному фігурному катанні Оксана Баюл заявила, що відмовилась від громадянства України.

Про це спортсменка написала у своєму Instagram.

Я більше нічого нікому не доводитиму. Ні ㅡ значить ні, головою у бортик без мене. Конституція України передбачає, що в Україні дозволено лише одне громадянство [...] Я відмовляюся від українського громадянства, - заявила Баюл.

Про причини такого рішення фігуристка не повідомила. Проте, раніше спортсменка в Instagram написала, що президент Володимир Зеленський не запросив її на святкування 30-річчя Незалежності України. Зазначимо, що після завершення спортивної кар'єри фігуристка переїхала жити в США, втім зберегла українське громадянство.

Те, що Зеленський мене не запросив на святкування 30 років незалежності ㅡ так я вже давно не літаю в хмарах і все одно спасибі, ㅡ написала Баюл.

 Нагадаємо, що у 2016 році Баюл звернулася до Окружного суду Центрального округу Каліфорнії з позовом проти України. Відомо, що це стосувалося порушення принципу сумлінності та чесної ділової практики в рамках трудового договору, укладеного з Баюл, та передання права на використання її імені, популярності і біографічної інформації непричетним третім особам. 

Проте, суд  ухвалив рішення на користь України. 

Зазначимо, що Оксана Баюл — українська фігуристка та перша олімпійська чемпіонка незалежної України.

Читайте також
Головні новини України за 7 липня Головні новини України за 7 липня
Коротко про головне. Ніколи не пізно знати правду. ПравдаТУТ NEWS
США звернулися до України за допомогою з евакуацією людей з Афганістану США звернулися до України за допомогою з евакуацією людей з Афганістану
В Офісі президента повідомили, що в Афганістані залишилися ще понад 100 українських громадян, тому операцію з евакуації людей найближчими днями продовжать.
Зеленський заявив, що допускає проведення референдуму щодо "стіни" на Донбасі Зеленський заявив, що допускає проведення референдуму щодо "стіни" на Донбасі
У випадку якщо українська влада вирішить відгородитися стіною від Донбасу, це рішення у будь-якому випадку має підтримати народ України на всеукраїнському референдумі.
Loading...
Load next