Студентські квитки в "Дії" прийматимуть на рівні з пластиковими

Студентські квитки в "Дії" прийматимуть на рівні з пластиковими
Постанова набуває чинності вже від сьогодні.

Від сьогодні, 30 грудня 2021 року, електронний студентський квиток у застосунку «Дія» прийматимуть на рівні з паперовим. Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на пресслужбу МОН.

Радий повідомити, що пілотування проєкту закінчилося. Відтепер електронні студентські квитки будуть використовуватися на постійній основі, за допомогою мобільного застосунку "Дія".

Уже успішно сформовано 751 тисячу е-студентських, які стають невід’ємним інструментом сучасних умов, — повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Шкарлет також зазначив, що це свідчить про ще один великий крок до режиму без паперів, який є важливим для імплементації Закону "Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг", прийнятого цьогоріч. 

Дійсними стануть не тільки електронні версії студентських, а й водійських посвідчень і техпаспортів. З 2019 року ці документи використовувалися в межах експериментальних проєктів, які успішно себе зарекомендували, у результаті чого Урядом прийнято низку відповідних постанов.

Цифрові документи набагато безпечніші, ніж паперові. Адже ви не передаєте третім особам свої документи, а лише показуєте їх через QR-код, – зазначив Віцепрем’єр-міністр, Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Нагадаємо, понад 61 тисячі вчителів отримали комп’ютери в межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
"Прописка" або ж реєстрація місця проживання відтепер можлива онлайн, - Наталія Науменко "Прописка" або ж реєстрація місця проживання відтепер можлива онлайн, - Наталія Науменко
Про удосконалення й спрощення процедури реєстрації місця проживання голова Державної міграційної служби України розповіла під час презентації публічного звіту про результати діяльності Державної міграційної служби України у 2021 році.
Loading...
Load next