Помер "український Нік Вуйчич" - волонтер Антон Дубішин

Помер "український Нік Вуйчич" - волонтер Антон Дубішин
Волонтер підтримував українських військових і допомагав збирати для них кошти.

Помер 31-річний волонтер Антон Дубішин, якого називали "українським Ніком Вуйчичем"  і "людиною без тіла". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтер Ірина Самойленко.

Наш Антошка, наш давній і дорогий друг... Сьогодні він пішов від нас... Перестало битися серце великої людини. Співчуваємо рідним і друзям. Він завжди буде з нами! - написала вона.

У Антона Дубішина була важка форма інвалідності через діагноз спинна м'язова атрофія Вердніга-Гофмана. Чоловік міг рухати лише одним пальцем лівої руки і головою.

Незважаючи на важку хворобу, Дубішин активно займався волонтерською та громадською діяльністю. Він збирав допомогу для дитбудинків та інтернатів, підтримував українських військових на Донбасі.

Причини смерті поки не називаються. Про дату і час прощання обіцяють повідомити пізніше.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 141
 
Читайте також
QR-коди на паперових COVID-документах QR-коди на паперових COVID-документах
МОЗ планує впровадити QR-коди для паперових версій COVID-посвідчень.
Смерть українця у Польщі: дев’ятьом підозрюваним висунули звинувачення (фото) Смерть українця у Польщі: дев’ятьом підозрюваним висунули звинувачення (фото)
Інші підозрювані наразі перебувають під наглядом поліції, їм заборонено спілкуватися з конкретними особами та виїжджати з країни.
"Збережи їй життя": у Харкові волонтери зняли ролик про порушення правил дорожнього руху "Збережи їй життя": у Харкові волонтери зняли ролик про порушення правил дорожнього руху
За інформацією прокуратури, 2021 року в Харківській області зросла кількість ДТП із загиблими та травмованими дітьми.
Loading...
Load next