Оголошена евакуація з Волновахи: планують вивезти 15 тисяч людей

Оголошена евакуація з Волновахи: планують вивезти 15 тисяч людей

Через загрозу атак Росії з Волновахи, що на Донеччині, евакуюють людей. З 9:00 до 16:00 функціонуватиме гуманітарний коридор. 

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова. Вона зазначила, що гуманітарний коридор пройде за маршрутом Волноваха – Валер'янівка – Новоандріївка – Кирилівка – Вугледар – Покровськ – Запоріжжя.

Місце збору людей – центральна площа Волновахи. Вивезти планують 15 тисяч осіб, – написала Денісова.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Лікарі психлікарні «Заклад» вимагають свою зарплату
За встановленими тарифами від НСЗУ, недофінансування лікарні, в порівнянні з медичною субвенцією, склало майже 27 млн гривень.
У Винниках жителі на цілий день залишились без води
Як повідомили у львівській мерії, через аварію на мережі «Львівобленерго» вночі трапилася раптова зупинка помпових агрегатів на місцевій станції.
Loading...
Load next