60 військових і 16 цивільних повертаються додому: Україна провела п'ятий обмін полоненими з рф

60 військових і 16 цивільних повертаються додому: Україна провела п'ятий обмін полоненими з рф

Україна провела п'ятий обмін полоненими з рф. Як повідомила віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук у Telegram, додому повертається 76 людей.

Сьогодні ми обміняли 60 військовослужбовців, з них 10 офіцерів. Також додому повертаються 16 цивільних осіб, - написала Верещук.

За її словами, це був п’ятий обмін полоненими. 

Нагадаємо, що Верещук повідомила, що 19 квітня гуманітарні коридори не працюватимуть. Водночас УЗ призначила на сьогодні два евакуаційні поїзди зі сходу.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Російські окупанти передали Україні списки полонених на обмін Російські окупанти передали Україні списки полонених на обмін
Українська сторона передала окупантам свої списки на обмін полоненими ще взимку, однак ті своєю чергою спромоглись на відповідь лише зараз.
В Україні невдовзі розсекретять матеріали щодо розслідування Іловайського котла В Україні невдовзі розсекретять матеріали щодо розслідування Іловайського котла
Під час розслідування допитано понад 900 потерпілих і свідків, вилучено, оглянуто та досліджено понад 1600 бойових документів. Обсяг матеріалів кримінального провадження – понад 300 томів, з яких понад 70 із грифом обмеженого доступ.
Loading...
Load next