Замість ЗНО: Національний мультипредметний тест

Замість ЗНО: Національний мультипредметний тест
У МОН показали демонстраційний варіант.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту. Повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

Демонстраційний тест можна завантажити у форматі pdf. Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером, - йдеться у повідомленні.

Окрім завдань можна побачити правильні відповіді, що дає можливість одразу перевірити себе. В УЦОЯО наголошують, що під час виконання завдань з математики можна користуватися довідковими матеріалами.

Також найближчим часом з’явиться можливість попрактикуватися в онлайн-версії випробування на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Такий варіант допоможе відчути атмосферу тестування, потренуватися виконувати завдання в онлайн-режимі, навчитися розподіляти час на виконання 60 завдань з трьох навчальних предметів. Після завершення роботи над тестом також буде можливість отримати результати тестування.

Національний мультипредметний тест створили  для вступу до закладів вищої освіти у 2022 році. Випускникам необхідно скласти спрощений аналог ЗНО - національний мультипредметний тест (НМТ), який побудований з трьох блоків завдань: з мовних тем з української мови, всіх тем з алгебри та геометрії, а також завдань з історії України, які були складниками ДПА.

Нагадаємо, що мародерство та перепис населення: що відбувається на Запоріжжі.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Loading...
Load next