США можуть направити в Україну спецназ для охорони американського посольства, — WSJ

США можуть направити в Україну спецназ для охорони американського посольства, — WSJ
Цю пропозицію поки не представили президенту США Байдену.

Міністерство оборони США та Держдепартамент можуть ухвалити рішення про відряджання до Києва спецпідрозділів для охорони американського посольства в Україні.

Про це пише The Wall Street Journal, передає РБК-Україна.

За даними джерел видання, пропозицію щодо направлення в Україну американського спецназу ще не представляли президенту США Джо Байдену. Однак у випадку, якщо він схвалить цю ініціативу, то війська будуть розгорнуті лише для захисту посольства, яке знаходиться в межах досяжності російських ракет.

Співрозмовники видання зокрема зазначили, що йдеться про кілька десятків спецпризначенців, які не лише посилять захист посольства, а й підготують базу для розгортання додаткових сил у разі потреби.

Крім того, прессекретар Пентагону Джон Кірбі заявив, що поки що жодних рішень з цього питання не приймали. Він додав, що оборонне відомство перебуває у тісному контакті з Держдепартаментом щодо безпеки посольства у Києві.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 177
 
Читайте також
В будівлі Конгресу США відкрили фотовиставку, присвячену війні в Україні (фото) В будівлі Конгресу США відкрили фотовиставку, присвячену війні в Україні (фото)
Виставка буде відкрита протягом шести тижнів у сесійні дні роботи американського Конгресу.
Loading...
Load next