"Україна – це наші діти": Олена Зеленська опублікувала зворушливе відео до Дня захисту дітей

"Україна – це наші діти": Олена Зеленська опублікувала зворушливе відео до Дня захисту дітей

У цьому році вперше захист дітей буквальний – зі зброєю у руках. Про це заявила перша леді Олена Зеленська у своєму зверненні до Дня захисту дітей, який в Україні відзначають сьогодні, 1 червня.

Зеленська зазначила, що війна змінила мрії маленьких українців, зробила їх дорослими. Якщо раніше хтось хотів нову іграшку, то зараз хоче нарешті побачити свою маму, хтось хоче відвідати садочок і зустрітися з друзями, а хтось мріє, щоб тато повернувся живим і вони знову грали вдвох у футбол, говорить у відео вона.
 

Вчишся у школі, ходиш у спортивну секцію чи на танці, записуєш ролики для TikTok, хвилюєшся перед іспитами, радієш канікулам, граєш на піаніно чи у футбол, малюєш, вивчаєш робототехніку чи програмування, любиш маму й тата, кота й собаку, чекаєш дня народження та літа, мрієш про братика чи сестричку, просто мрієш… Коли падає перша бомба, ти не можеш у це повірити.
«Навіщо нас хочуть убити?» – питаєш у мами в бомбосховищі. Мама плаче. Але найстрашніше, коли вона не відповідає, – йдеться у дописі Зеленської.
 

Перша леді наголосила, що українські жінки народжували дітей для миру, і тепер необхідно рятувати їх від війни.
 

Сьогодні – День захисту дітей. І вперше цей захист – буквальний, зі зброєю в руках. Ми народжували й ростили їх для миру. А тепер маємо врятувати дітей від війни. Зараз ми боронимо саме дитинство, право на нього. Право не бачити бомбардувань і не знати, що таке сирітство. Бо Україна – це вони. Наші діти, – зазначила вона.
 

Зеленська також висловила впевненість, що настане день, коли «наші діти знову будуть дітьми».

Нагадаємо, раніше українська поетеса склала абетку зі слів, що стали символами війни в Україні.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next