Ведуться перемовини про припинення вогню на заводі "Азот" для евакуації цивільних — Власенко

Ведуться перемовини про припинення вогню на заводі "Азот" для евакуації цивільних — Власенко

Зараз ведуться переговори щодо безпечної евакуації сотень мирних жителів, які перебувають на хімічному заводі "Азот" у Сєвєродонецьку.

Про це повідомив очільник Сєвєродонецької районної військово-цивільної адміністрації Роман Власенко у коментарі CNN.

Домовляються про припинення вогню і коридор, але є багато російських провокацій та «ігор», – сказав Роман Власенко, хоча й пояснив, що особисто не брав участі в переговорах.

Зауважимо, що раніше цього тижня росія заявила, що відкриє «гуманітарний коридор» для евакуації мирних жителів заводу, але тільки на контрольовану Росією територію на півночі, а не на контрольовану Україною Лисичанськ на заході.

Власенко зазначив, що ситуація на заводі «Азот» «напружена».

Мости всі підірвані, прямого виходу до Лисичанська немає. Ми використовуємо креативні підходи до комунікації та логістики, – сказав він.

Нагадаємо, що сьогодні Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що наразі евакуація з бомбосховищ сєвєродонецького об'єднання "Азот" неможлива.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Хлопчик з Миколаєва вижив в обіймах матері під обстрілами рашистів (відео) Хлопчик з Миколаєва вижив в обіймах матері під обстрілами рашистів (відео)
Мати Михайла загинула від ворожої кулі, коли накрила собою 5-річного сина. Вони їхали з білими прапорцями, але рашисти все одно відкрили вогонь. 
Loading...
Load next