За добу Сили оборони ліквідували ще 1130 російських окупантів
Також знищили понад 530 одиниць російської техніки

Фото: Генштаб
За минулу добу Сили оборони України ліквідували та поранили ще 1 130 російських окупантів. Загальні втрати армії РФ від початку повномасштабного вторгнення вже сягнули 1 452 880 осіб.
- особового складу – близько 1 452 880 (+1 130) осіб;
- танків – 12 242 (+5) од;
- бойових броньованих машин – 25 084 (+5) од;
- артилерійських систем – 47 396 (+65) од;
- РСЗВ – 2 002 (+2) од;
- засобів ППО – 1 540 (+2) од;
- наземних робототехнічних комплексів – 2 134 (+10) од;
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 444 455 (+1 715) од;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 130 266 (+449) од;
- спеціальної техніки – 4 495 (+3) од.
Дані уточнюються.
Читайте також

За даними Генерального штабу ЗСУ, загальні втрати російських військ від початку повномасштабного вторгнення перевищили 1,420 млн осіб

За минулу добу Сили оборони України знешкодили ще 1 460 російських військових. Також окупанти втратили десятки танків, артилерійських систем, бронетехніки та понад 1,6 тисячі безпілотників

Українські військові завдали серії ударів по російських військових об’єктах у Брянській області та на тимчасово окупованих територіях. Серед уражених цілей — командний пункт, склади, пункти управління безпілотниками та майстерня з виробництва боєприпасів для важких дронів
Рекомендовані

Підвищений рівень цукру в крові не завжди супроводжується очевидними проявами. Більше того, діабет 2-го типу може розвиватися роками, залишаючись непоміченим.

Оскароносна акторка та продюсерка Гeллі Беррі вирушила у тропічну подорож зі своїм нареченим, музикантом Ваном Гантом, аби відсвяткувати наближення 60-річчя.

Ідеальний сніданок – не лише питання того, що ми їмо, а й коли ми це робимо. Експерти з харчування наголошують: час ранкового прийому їжі може мати прямий вплив на здоров’я та довголіття.
Loading...
Load next