Конгресмени США внесли законопроєкт про підготовку українських льотчиків

Конгресмени США внесли законопроєкт про підготовку українських льотчиків

Новий законопроєкт дозволить Сполученим Штатам почати навчання українських пілотів і членів екіпажів на літаках F-15, F-16 та інших повітряних суднах. Про це повідомив конгресмен ветеранів ВПС США Адам Кінзінгер у Twitter.

Ці чоловіки є пілотами ВПС України. Багато людей думали, що вийдуть з бою в перший день, але вони все ще там. Я вніс законопроєкт про навчання їх на літаках НАТО, щоб вони могли перейти на F-16, - написав він.

Фото: Адам Кінзінгер у Twitter

У листі до міністра оборони США конгресмени висловили сподівання щодо прийняття законопроєкту для подальшої "зміни ситуації в повітрі та надання українським силам вирішальної переваги у війні".

Нагадаємо, що авіакомпанія Wizz Air пропонує українцям 4500 безкоштовних квитків. Станом на 14 червня уряд Великої Британії видав українцям 88 000 віз у рамках візової схеми «Житло для України».

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 103
 
Читайте також
"Тигр на ялинці": у Кривому Розі чоловік "запалював" на святковому дереві (відео) "Тигр на ялинці": у Кривому Розі чоловік "запалював" на святковому дереві (відео)
Чоловікові не знадобилася допомога рятувальників.
"Більшість скотиняк знищено, інші розбіглися" – командир ГУР про звільнення Дмитрівки та Капітанівки (відео) "Більшість скотиняк знищено, інші розбіглися" – командир ГУР про звільнення Дмитрівки та Капітанівки (відео)
Повертатися у ці населені пункти на Київщині поки рано.
У Львові старші жінки допомагають українським військовим
За словами голови організації «Батальйону відважних жінок» Ганни Гулій, колись було набагато більше людей, а з часом вони стають пасивні.
Loading...
Load next