Нехай твоє куріння вбиває росіян: збір використаних електронних сигарет для ЗСУ

Нехай твоє куріння вбиває росіян: збір використаних електронних сигарет для ЗСУ
Їх використовують для виготовлення бойових дронів. Пункти збору використаних приборів та батарейок облаштували на Головному залізничному вокзалі у Львові у штабі медико-психологічної допомоги.

Львів долучився до збору використаних електронних сигарет та батарейок, які застосовують для виготовлення бойових дронів для ЗСУ.

Таку ініціативу започаткували студенти Київського політехнічного університету. Вони перетворюють використані прилади як елемент системи скидання вантажу в дронах. Завядки цьому він може точно та прицільно доставити вантаж. Спочатку такі пункти збору організували у столиці. А тепер один з таких є і у нашому місті на Головному залізичному вокзалу у штабі медико-психологічної допомоги.

Додамо, що студенти вже виготовили близько пів тисячі таких систем скидання для бзпілотників і вже мають замовлення на таку ж кількість.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
В окупованому Криму засудили українського військового до трьох років колонії В окупованому Криму засудили українського військового до трьох років колонії
Сьогодні, 21 квітня, підконтрольний окупаційній владі так званий «Джанкойський районний суд» виніс незаконний вирок українському військовослужбовцю Євгенію Добринському.
Куріння вбиває: торік українці стали менше палити лише на 0,3%
Попри заборони та підвищення цін на тютюнові вироби поширеність куріння в Україні у 2020 році несуттєво знизилась. ВР розробляє нові обмеження не лише на традиційні сигарети, а й на електронні.
Loading...
Load next