росія вирішила покарати Вікіпедію за статті про війну в Україні

росія вирішила покарати Вікіпедію за статті про війну в Україні

роскомнагляд зобов'язав російські пошукові системи маркувати онлайн-енциклопедію "Вікіпедія" як порушника закону за те, що на ресурсі нібито публікується "неправда" про війну в Україні. Повідомляє сайт роскомнагляду.

російські пошукові системи тепер мають інформувати у пошуковій видачі про те, що онлайн-енциклопедія "Вікіпедія" порушує законодавство росії, відмовляючись видаляти "фейки про спецоперацію в Україні". Які саме це статті, роскомнагляд не уточнив.

На інтернет-ресурсі Wikipedia залишається невидалим ряд матеріалів, визнаних забороненими, зокрема фейків про хід спеціальної військової операції на території України. У зв'язку з невиконанням обов'язку щодо видалення протиправної інформації роскомнаглядом прийнято рішення про застосування примусового заходу у вигляді інформування пошуковими системами інтернет-користувачів про порушення іноземною особою російського законодавства.

Нагадаємо, що путін міг би використати ядерну зброю для стримування українського контрнаступу в окупованих територіях - SWI.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Прихильник Путіна Моргенштерн боїться їхати в Україну й скасовує свої концерти Прихильник Путіна Моргенштерн боїться їхати в Україну й скасовує свої концерти
Російський реп-виконавець Моргенштерн у прямому ефірі в мережі Instagram заявив про скасування українського туру, через незрозумілу ситуацію в Україні. Зокрема було заплановано три концерти – у Києві, Запоріжжі та Харкові.
Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя Відеоблогер Івангай звинуватив Дудя у вилученні з інтерв'ю слів про Україну та Голодомор, - відповідь Дудя
Нещодавно український відеоблогер-мільйонник Іван Рудський, більш відомий під псевдонімом "Івангай", дав інтерв'ю відомому російському журналісту Юрію Дудю. Однак, він вирізав важливий меседж, де блогер розповідав про Україну і своє ставлення до російсько-української війни.
Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України Папа Римський закликав запобігти насильству на сході України
Папа Римський Франциск із тривогою слідкує за усіма подіями, які відбуваються на Донбасі і закликає запобігти ескалації насильства в Україні, з боку Російської Федерації.
Loading...
Load next