Як Україна під час війни буде відзначати День Незалежності: уряд затвердив план заходів
![Як Україна під час війни буде відзначати День Незалежності: уряд затвердив план заходів](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2022/08/20/163407-1_large.jpg)
Уряд України затвердив план заходів щодо відзначення 31-ї річниці Незалежності України.
Про це повідомляє сайт Мінкульту.
Повідомляється, що 23 серпня у Києві та інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах, військових частинах проведуть офіційні урочисті церемонії підняття Державного прапора України.
Наступного дня - 24 серпня монумент Батьківщина-мати у Києві та інші знакові місця підсвітять у синьо-жовті кольори, а на Хрещатику пройде виставка знищеної російської військової техніки.
Також повідомляється, що у Софійському соборі священики всіх церков молитимуться за Україну. Крім того, пройде також низка інших акцій та флешмобів, "спрямованих на єднання та підтримку українців".
У ході офіційних заходів хвилиною мовчання вшановуватимуть усіх загиблих у війні з росією.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жителі Латвії збирають €5 млн на новий Bayraktar для ЗСУ.
Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com
![Зеленський оцінив перспективи повернення окупованих територій](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2025/02/10/3.jpg)
![Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2024/12/10/ap18104517414316-1-640x400.jpg)