Рада дозволила демобілізацію чоловіків, у яких троє і більше дітей

Рада дозволила демобілізацію чоловіків, у яких троє і більше дітей
Рішення підтримав 331 народний депутат.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт, що дозволяє звільнятися з військової служби військовим, у яких троє і більше дітей віком до 18 років. Повідомив депутат від "Євросолідарності" Олексій Гончаренко у Facebook.

Гончаренко пояснив, що зараз чоловіки, які мають від трьох дітей, не підлягають мобілізації, але якщо батько вступив до лав ЗСУ, і третя дитина народилася вже після цього, або у нього було троє дітей і він пішов служити добровільно – у цьому випадку він не може демобілізуватися.

Новий закон цю несправедливість виправить і дозволить батькам трьох і більше дітей віком до 18 років залишати військову службу.

Депутат закликав людей, яких цей закон стосується, написати про його прийняття у Facebook і тегнути президента Володимира Зеленського, щоб він якомога швидше цей закон підписав.

Нагадаємо, що окупанти Херсонщини теж хочуть негайного "референдуму" про вступ до рф.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 93
 
Читайте також
Папа Франциск розкритикував людей, які заводять тварин замість дітей Папа Франциск розкритикував людей, які заводять тварин замість дітей
Мати домашніх тварин, але при цьому відмовлятися ставати батьками – це прояв егоїзму. Ось таку позицію висловив Папа Римський Франциск.
Tik Tok в Україні: майбутнє чи утопія Tik Tok в Україні: майбутнє чи утопія
Ви теж бачите дітей, що в парках, торгових центрах, автобусах знімають тіктоки? Ви теж не розумієте у чому всьому сенс?
Малята - путінята: на Луганщині окупанти вчили дітей стріляти з танка (відео) Малята - путінята: на Луганщині окупанти вчили дітей стріляти з танка (відео)
Окупанти вкотре привчають жителів окупованих територій до війни.
Loading...
Load next