На Луганщині та Донеччині окупанти мобілізували майже всіх чоловіків, і цим не обмежиться - ГУР

На Луганщині та Донеччині окупанти мобілізували майже всіх чоловіків, і цим не обмежиться - ГУР

На тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей мобілізоване майже все чоловіче населення, за оцінкою, те ж спіткає й окуповані території Херсонської та Запорізької областей після анексії росією. Повідомляють у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Ми бачимо, що на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей майже все чоловіче населення мобілізоване. За нашою оцінкою, після анексії росією окупованих територій Херсонської та Запорізької областей, там теж оголосять мобілізацію, – заявив The Guardian представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

За словами Скібіцького, завдання України полягає в тому, щоб завдати найбільших втрат росії на полі бою, що разом із санкціями та політичною ізоляцією матиме вплив на російську економіку та суспільство.

Також, представник воєнної розвідки України назвав загрозу застосування росією тактичної ядерної зброї проти України “дуже високою”.

Удари, ймовірно, будуть націлені на місця вздовж лінії фронту, де дислокується велика кількість особового складу та техніки, а також по важливих командних центрах та критичній інфраструктурі. Щоб їх зупинити, нам потрібні не лише зенітні, а й протиракетні системи, – зазначив представник воєнної розвідки України.

Нагадаємо, що "За два дні роботи супутника "ICEYE", який придбали українці, ворог вже втратив більше бронетехніки, аніж коштував весь проєкт з супутниками" - Олексій Резніков.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 41
 
Loading...
Load next