Підсумки дня: Усик в United24, четверта фаза війни, засудження терористичного акту росії, покарання за фото
Найголовніші події дня вже у нашому зведенні.

Найголовніші події 19 жовтня у нашому вечірньому зведенні. 238-у добу українці на всіх фронтах виборюють перемогу і звільнення територій нашої держави від загарбників. Щодня ми долаємо сходинки до нашої великої Перемоги.
Топ новин дня, що ви могли пропустити:
- Усик став амбасадором платформи United24. Детальніше ТУТ.
- Україна вступила до четвертої фази війни - The New Yorker. Детальніше ТУТ.
- Жінку, яка відправляла у рф фото фортифікаційних споруд Черкас, засудили до 10 років ув’язнення. Тетяну Дробот обвинуватили у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність України. Детальніше ТУТ.
- ЄС підготував нові санкції проти Ірану за постачання зброї росії – ЗМІ. Детальніше ТУТ.
- Це справжній акт терору: у ЄС засуджують удари окупантів по енергетичних об’єктах України. Детальніше ТУТ.
Продовжуємо боротьбу! Донатимо на ЗСУ!
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Найголовніші події дня вже у нашому зведенні.

Найголовніші події дня вже у нашому зведенні.

Найголовніші події дня вже у нашому зведенні.
Рекомендовані

Новий Audi Q9 2027 став найбільшим і найрозкішнішим кросовером марки — 5,3 метра довжини, три екрани в салоні, адаптивна пневмопідвіска та потужність до 600 к.с.

У шоу бізнесі є історії, які нагадують казку — навіть тоді, коли головний герой давно став легендою. 83-річний Мік Джаггер, фронтмен The Rolling Stones, зустрів свій день народження не на сцені, а в колі найближчих — поруч із нареченою Мелані Гемрік та їхнім дев’ятирічним сином Деверо.

57 річна Дженніфер Еністон, одна з найвідоміших акторок Голлівуду, вкотре опинилася в центрі уваги через особисте життя.
Loading...
Load next