В російському Радбезі побачили "сотні сект" в Україні і зажадали "десатанізації"

В російському Радбезі побачили "сотні сект" в Україні і зажадали "десатанізації"

Помічник секретаря Радбезу рф Олексій Павлов заявив, що в Україні варто провести "десатанізацію". Повідомило російське пропагандистське агентство "РИА Новости". Країна-агресор продовжує нести нісенітницю, вигадувати "неймовірні" речі та дедалі більше заглиблюватись у брехню, на фоні тотальних поразок на лінії військового фронту. Тож нові закиди не дивують, а лише затверджують абсурдність існування такої недоімперії.

За словами Павлова Україна перетворилася на "тоталітарну гіперсекту", де громадяни відмовилися від православних цінностей, тому "десатанізація" стає нагальним питанням. Павлов вважає, що точна кількість сект в Україні невідома, але "рахунок іде на сотні".

Використовуючи мережеві маніпуляції та психотехнології, нова влада (після 2014 року – ред.) перетворила Україну з держави на тоталітарну гіперсекту. Причому можновладці в Києві першими перетворилися на войовничих фанатиків, чиї погляди прямо протилежні поглядам нормальних людей.

Вважаю, що з продовженням спеціальної військової операції стає дедалі нагальнішим проведення десатанізації України, або, як влучно висловився глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров, її "повної дешайтанізації".

Нагадаємо, що "Поки не пізно, йдіть з України": Данілов відреагував на заклики кадирова нищити українські міста.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Скільки ж українців підтримують відмову від російської вакцини "Спутник V" Скільки ж українців підтримують відмову від російської вакцини "Спутник V"
В Україні провели дослідження, за результатами якого стало відомо, що майже дві третини українських громадян не вакцинувалися б російською вакциною - "Спутником V".
На Буковині прощаються з загиблим військовим Ярославом Карлійчуком (фото, відео) На Буковині прощаються з загиблим військовим Ярославом Карлійчуком (фото, відео)
Сьогодні вранці, 15 квітня, у смт Глибока люди утворили живий коридор для прощання з Ярославом Карлійчуком. Охочі попрощатись з Героєм чекають на короткий молебень.
В Україні від СБУ вимагають відмінити концерт Моргенштерна В Україні від СБУ вимагають відмінити концерт Моргенштерна
Перший цьогорічний концерт скандального російського репера Моргенштерна в Україна запланована на 3 червня. Однак, в Україні від Служби безпеки України вимагають не впускати російськомовного артиста у країну.
Loading...
Load next