У київському метро збільшать інтервал руху поїздів

Для економії електроенергії з 1 листопада у київському метрополітені збільшать інтервал руху поїздів. Про це повідомляє Telegram Київської міської державної адміністрації.
У пікові години інтервали між поїздами становитимуть 4-5 хвилин, а в міжпік 8-10 хвилин, – ідеться у повідомленні.
У КМДА зазначили, що такий режим роботи метро дасть змогу більш заощадливо споживати електроенергію.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Проблеми з посадкою виникли на станціях метро "Мінська" та "Теремки". Сьогодні вранці там складно було потрапити у вагон через велику кількість пасажирів.

Ексголова Київського метрополітену виїхав з України за підробленим висновком ВЛК
Рекомендовані

324-й день року (325-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 41 день

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів
Loading...
Load next 