На Євробаченні-2023 змінили правила голосування

На Євробаченні-2023 змінили правила голосування

У 2023 році фіналістів міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" визначатимуть глядачі. Також вперше в історії жителі країн, які не беруть участі, зможуть проголосувати за своїх фаворитів. Про це повідомили на сайті конкурсу.

Країни, які потраплять до фіналу із двох півфіналів, по 10 із кожного, тепер визначатимуть винятково на основі голосів глядачів конкурсу, а не на основі голосування журі та глядачів, як це було з 2009 року, – ідеться у повідомленні.

Крім того, вперше глядачі з країн, які не беруть участі в Євробаченні, зможуть проголосувати за своїх фаворитів онлайн.

Їхні голоси будуть додані і конвертовані в бали, які матимуть таку ж вагу, як одна країна-учасниця в обох півфіналах і великому фіналі, – додали організатори.

Нагадаємо, що Україна повернула тіла ще 33 загиблих військових.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 139
 
Читайте також
Переможець "Євробачення" Måneskin, продовжує захоплюватись українським Go_A (фото) Переможець "Євробачення" Måneskin, продовжує захоплюватись українським Go_A (фото)
Соліст італійської групи Måneskin - Даміано Давид, яка перемогла на цьогорічному Євробаченні, не приховує свого захоплення українськими учасниками та електрофольк гуртом Go_A.
Євробачення 2022:  Alina Pash буде представляти Україну на Євробаченні 2022 у Турині (відео) Євробачення 2022: Alina Pash буде представляти Україну на Євробаченні 2022 у Турині (відео)
«Євробачення-2022» — 66-й пісенний конкурс, який відбудеться в Турині, Італія, після перемоги 2021 року рок-гурту «Måneskin» із піснею «Zitti e buoni».
Loading...
Load next