Пам'ятникопад: у Чернівцях демонтували останній пам'ятник Пушкіну (відео)

У Чернівцях демонтували останній пам'ятник російському поету Олександру Пушкіну. Повідомив мер міста Роман Клічук.
Послідовно позбуваємось радянського мотлоху. Чужих героїв нам не потрібно, достатньо маємо своїх, - ідеться у повідомленні.
Мер Чернівців наголосив, що це останній пам'ятник російському поету в місті.
Нагадаємо, що пам'ятникопад: погруддя російського поета знесли у Кременчуці.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Loading...
Load next 

