В Україні вважаються зниклими 1175 дітей

В Україні з початку повномасштабної війни загалом вважаються знайденими 16 425 дітей.
Про це повідомила пресслужба Офісу омбудсмена.
За даними державного порталу розшуку дітей «Діти війни», станом на 21 серпня 2023 року зниклими – 1175 дітей, знайденими – 16 425 дітей, - зазначили у пресслужбі.
Нагадаємо, Сербія транспортуватиме до Угорщини більше російського газу
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Росія продовжує інтегрувати тимчасово окуповані території України у свій вимір. Одним з таких напрямків є мілітаризація свідомості дітей. Неповнолітніх знайомлять зі справжньою зброєю та відправляють на стрільбища. Найбільш потужними та підтримуваними Росією організації є "Молода гвардія – Юнармія" у "народних республіках" та "Юнармія" у Криму.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next