У Фінляндії звинуватили радикалізовану групу у плануванні нападів на мігрантів

У Фінляндії звинуватили радикалізовану групу у плануванні нападів на мігрантів

Прокуратура Фінляндії висунула звинувачення чотирьом фінським чоловікам, які входять до радикалізованої групи, у плануванні нападів на мігрантів, критичну інфраструктуру та політичних опонентів.

Про це повідомляє АР.

За даними фінської поліції, чотирьох чоловіків підозрюють в зборі контактної інформації ідеологічних супротивників і об'єднань — у тому числі прихильників лівої політики — і плануванні збройних нападів на них. Також їх підозрюють у виготовленні зброї за допомогою 3D-друку для підготовки до збройного конфлікту з расистськими мотивами.

Уся група сповідує неонацистську ідеологію, зокрема концепцію акселераціонізму, яка є маргінальною філософією, що пропагує масове насильство для розпаду суспільства та яку схвалюють прихильники переваги білої раси.

Попереднє розслідування показало, що діяльність фігурантів справи не дійшла до рівня підготовки до конкретного терористичного акту, ‒ заявили в прокуратурі.

Група також планувала напади на ключові цивільні інфраструктури, такі як електромережі та залізниці. Чоловікам висунули звинувачення щодо зберігання вогнепальної зброї та злочинів, пов’язаних із наркотиками.

Підсудні, один з яких залишається під вартою, не визнали себе винними за більшістю пунктів звинувачення.

Нагадаємо, Понад 400 українських медиків навчаються у американських фахівців

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Україна - Фінляндія: Петраков визначився із складом команди на матч кваліфікації до ЧС-2022 (відео) Україна - Фінляндія: Петраков визначився із складом команди на матч кваліфікації до ЧС-2022 (відео)
Наразі українська збірна посідає в групі 2-е місце, маючи однакову кількість очок з фінами. Лідирує в групі Франція. Збірній України залишилося зіграти ще три поєдинки, два з яких вона проведе у жовтні.
Loading...
Load next