Німеччина планує провести експеримент із запровадження 4-денного робочого тижня

Німеччина планує провести експеримент із запровадження 4-денного робочого тижня

Працівникам скоротять робочий тиждень на один день, але зарплати залишаться незмінними. Німеччина планує провести експеримент із запровадження 4-денного робочого тижня зі збереженням зарплати.

Оцінюватимуть результат консалтингова компанія Intraprenör та вчені університету Мюнстера, інформує агентство RND.

У масштабному дослідженні братимуть участь понад 50 компаній у різних галузях – заявку на участь організації почали подавати з 1 вересня.

Старт експерименту заплановано на 1 лютого – усі компанії-учасниці перейдуть на чотириденний робочий тиждень терміном на пів року, при цьому зарплати працівників залишаться незмінними. Intraprenör допоможе компаніям визначитися з відповідними моделями робочого часу, при цьому єдиний варіант для всіх організацій та співробітників не передбачений.

Про перші результати пілотного проєкту Німеччини стане відомо у травні, а публікацію підсумкової доповіді заплановано на жовтень. Експеримент фінансується самими компаніями, а розмір внесків залежить від розміру організації – державне фінансування зараз не передбачено.

Дослідження спрямоване на те, щоб дізнатися, чи дійсно працівники, які працюють чотири дні на тиждень, більше задоволені життям і почуваються здоровішими, рідше звертаються до лікарів, зберігаючи при цьому попередню продуктивність.

Нагадаємо, 17 ветеранів та членів родин УБД отримали від держави гранти на розвиток бізнесу

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Уряд Німеччини опублікував перелік зброї, що готується до передачі Україні Уряд Німеччини опублікував перелік зброї, що готується до передачі Україні
Рашисти відправляться на концерт Кобзона від 30 артилерійських установок Gepard, комплексів ППО IRIS-T SLM і бронетранспортерів М113.
Loading...
Load next