Парламент Литви заборонив хутрові ферми

Парламент Литви заборонив хутрові ферми

Парламент Литви ухвалив закон, який забороняє хутрові ферми в країні з 2027 року.

Про це повідомляє LRT.

За такі зміни до Закону про добробут і захист тварин проголосували 68 литовських депутатів, проти були 25, а утрималися — 15.

Серед іншого, цей документ забороняє роботу хутрових ферм. Власникам хочуть платити компенсації, але бізнесмени уже висловили незадоволення сумою відшкодування.

Заборона набуде чинності в 2027 році. Від 2024 по 2026 роки триватиме перехідний період — людям дадуть час закрити свої ферми та отримати компенсацію. Першого року їм платитимуть €3 за тварину, другого року — €2, і €1 за тварину в останній рік.

Уряд також компенсуватиме виплати при скороченні працівників ферм і покриватиме витрати на знесення будівель та утилізацією відходів. Фермерські господарства, які вже закрили свої підприємства, компенсації не отримають.

Тепер закон має підписати президент Литви Гітанас Науседа.

Нагадаємо, На Київщині окупанти зруйнували завод американської компанії PepsiCo

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Хутрові ферми в Україні: виробництва "вбивають" екологію та забирають життя тисяч тварин (відео) Хутрові ферми в Україні: виробництва "вбивають" екологію та забирають життя тисяч тварин (відео)
Виробництво хутрових виробів та купівля одягу із натурального хутра вимірюється не у гривнях чи євро, а у життях невинних тварин. Так, кількість тварин, яка потрібна для виготовлення однієї шуби залежно від виду в середньому становить - 250 білок і шиншил, 90 соболів, 20 рисей чи 45 вбитих норок.
"Укрзалізниця" попросила Усика бути обережним і не фотографуватись на колії (фото) "Укрзалізниця" попросила Усика бути обережним і не фотографуватись на колії (фото)
Заради оригінальної світлини боксер Олександр Усик вирішив сфотографуватись, сидячи на залізничних коліях. Тим часом "Укрзалізниця" закликала боксера більше не порушувати правила і берегти нерви машиністів.
Loading...
Load next