Тарифи під час опалювального сезону залишаються без змін

Тарифи під час опалювального сезону залишаються без змін

Прем'єр міністр України Денис Шмигаль заявив, що тарифи на опалювальний сезон залишаються без змін.

Про це Шмигаль повідомив під час засідання уряду.

Опалювальний сезон розпочався. До тепла поступово підключають усе більше міст. Насамперед місцева влада має включити опалення в школах, лікарнях, дитячих садочках та інших об’єктах соціальної інфраструктури, - зазначив Шмигаль.

За його словами, в енергетичній системі зараз дефіциту немає. Відключення чи графіки не застосовуються.

Але розуміємо, що ворог може накопичувати ракети для масованих ударів, а тому продовжуємо підготовку. Тарифи на опалювальний сезон залишаються без змін. Субсидії продовжуємо автоматично. Всім, хто у вересні отримував субсидію, не потрібно звертатися з новою заявою на опалювальний сезон. Пенсійний фонд все перерахує. Підтримаємо кожну родину, яка зараз потребує допомоги для сплати за житлово-комунальні послуги, - наголосив прем’єр.

Нагадаємо, В Україні виявили понад 3 тисячі випадків, коли військові частини не отримували гуманітарну допомогу ‒ Держмитслужба

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Загроза опалювального сезону: чи буде тепло у домівках? (відео) Загроза опалювального сезону: чи буде тепло у домівках? (відео)
Представники підприємств "Укртеплоенерго" з різних областей України готують звернення до уряду щодо врегулювання проблем у сфері постачання теплової енергії.
Loading...
Load next