Поліція Києва отримала лабораторії для експрес-аналізу ДНК

Поліція Києва отримала лабораторії для експрес-аналізу ДНК

У Києві правоохоронці отримали криміналістичні лабораторії для проведення експрес-аналізу ДНК.

Про це повідомляє поліція Києва.

Завдяки сучасному обладнанню поліцейські можуть проводити швидкісний відбір біологічних зразків безпосередньо на місці події та встановлювати осіб як причетних до скоєння правопорушень, так і тіл невстановлених осіб, а також в умовах війни, на місцях прильотів ракет, після пожеж, у братських могилах, при виявленні тіл зі гнилісними змінами чи навіть фрагментів частин тіла, що навіть не одразу дає можливість встановити кількість загиблих, - заявили в поліції.

Сучасні апарати криміналісти поліції Києва отримали за підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США, які надали поліції прилади для швидкісного встановлення ДНК-профілю людини ANDE 6С в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності Національної поліції України у боротьбі із вторгненням Російської Федерації».

Наші криміналісти вже пройшли навчання щодо роботи з апаратом ANDE 6С та отримали відповідні сертифікати. Тепер за допомоги мобільних лабораторій ми можемо у швидкісному режимі проводити дослідження вилучених біологічних зразків на місці події та ідентифікувати особи загиблих на місцях обстрілів чи масових поховань, - заявила керівник відділу криміналістичного забезпечення столичної поліції Леся Драган.

За її словами, сучасна техніка допоможе у документуванні воєнних злочинів РФ проти України.

У поліції зазначають, що застосування модернізованих технічних приладів дасть змогу в найкоротші терміни виявити та дослідити слідову інформацію та за результатами притягнути до відповідальності винних у скоєнні жахливих злочинів.

Нагадаємо, У Ніжині вандали пошкодили інтерактивний стенд з біографіями загиблих воїнів

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Спецпризначенці Нацполіції розпочали зачистку міста Буча (відео) Спецпризначенці Нацполіції розпочали зачистку міста Буча (відео)
Крім того, поліція посилює патрулювання в усіх звільнених містах Київщини.
"Живі щити" та вивезення тіл: розвідка розповіла правду про "гуманітарні коридори" від Росії "Живі щити" та вивезення тіл: розвідка розповіла правду про "гуманітарні коридори" від Росії
7 березня окупанти оголосили про відкриття "гуманітарних коридорів". Втім, варіант запропонований Москвою не має нічого спільного з загальноприйнятими поняттями про евакуацію мирного населення із зони бойових дій.
Loading...
Load next