Матір, яка втопила двох дітей у кар’єрі на Рівненщині, відправлять у психіатричний заклад

Матір, яка втопила двох дітей у кар’єрі на Рівненщині, відправлять у психіатричний заклад

Прокурор скерував до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно матері, яка втопила у водоймі двох своїх малолітніх дітей.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

За даними досудового розслідування, що 23 серпня 2023 року у селі Сопачів Вараського району, 42-річна жителька привела до місцевого кар’єру двох своїх синів, 7 та 6 років, і втопила їх у водоймі. Одного з них матір силою тримала у воді, доки той не перестав опиратися, а іншого зіштовхнула з дерев’яного помосту на глибину, знаючи, що дитина не вміє плавати.

Чоловік побачив дружину лише після того, як вона поверталася від водойми без дітей. Жінка одразу зізналася у скоєному.

Психолого-психіатричною експертизою жінку визнано неосудною, через хворобу вона не мала можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними, - зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, Розвідувальних засобів у противника достатньо - Ігнат

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Зникла дитина: що робити батькам та до кого звертатись у такому випадку (відео) Зникла дитина: що робити батькам та до кого звертатись у такому випадку (відео)
Домашній скандал, нерозуміння з боку дорослих, булінг чи дромоманія. Перелік причин, через що діти тікають з дому, можна продовжувати ще довго. Інколи без допомоги фахівців сім’я не може зрозуміти, чим спричинене зникнення малечі чи підлітків.
Loading...
Load next