В Україні через отруєння чадним газом госпіталізовані семеро людей

В Україні через отруєння чадним газом госпіталізовані семеро людей

В Україні через порушення правил використання газу у побуті госпіталізовані семеро людей. Є знеструмлення населених пунктів у п'яти областях.

Про це повідомляє Міністерство енергетики України.

З підозрою на отруєння чадним газом госпіталізовані двоє дітей у Вінниці. При обстеженні будинку виявлено, що опалювальна піч перебуває в неналежному стані (є значні пошкодження), а також немає тяги у димоході.

У Прилуцькому районі Чернігівської області через отруєння чадним газом госпіталізовані пʼятеро людей, серед яких троє дітей. При обстеженні будинку виявили, що немає тяги опалювального газового котла.

Крім того, у Донецькій області за добу заживили 1,6 тис. споживачів, які були знеструмлені внаслідок бойових дій, без світла залишається 74 населені пункти.

У Запорізькій області через технологічні порушення знеструмлювалися 10,6 тис. абонентів, на ранок усіх заживлені. Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 50 населених пунктів.

У Київській області внаслідок технологічних порушень знеструмлені чотири населені пункти.

Через наявність води у газопроводі відключені від газопостачання 15 абонентів у Миколаєві.

У Сумській області з технічних причин знеструмлені 443 споживачі. Заживлено населений пункт, який був без світла внаслідок бойових дій.

У Харківській області внаслідок бойових дій знеструмлені майже 600 споживачів, на ранок усіх заживлені. Залишаються без напруги 64 населених пункти.

Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована. Населених пунктів, відключених через негоду, немає, зауважили у Міненерго і запевнили, що застосування графіків стабілізаційних відключень побутових споживачів не передбачається.

Нагадаємо, У РФ залишається близько 900 високоточних далекобійних ракет - Ігнат

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Знущання заради краси: як відбувається тестування косметики на тваринах (відео) Знущання заради краси: як відбувається тестування косметики на тваринах (відео)
Щорічно майже 100 мільйонів тварин потерпають внаслідок тестувань. Велика частина – 65% – помирає при перевірці лікарських засобів, 26% тварин гинуть під час наукових досліджень, 8% – при тестуванні косметики, 1% – у дослідах майбутніх біологів, медиків і ветеринарних лікарів.
Loading...
Load next