Закарпатські митники затримали на кордоні жінку зі стайлерами на 240 тисяч грн

Закарпатські митники затримали на кордоні жінку зі стайлерами на 240 тисяч грн

Пасажирка перевозила 9 стайлерів марки "DYSON AIRWRAP" та не задекларувала їх. Відносно жінки склали протокол.

Про це повідомляє Закарпатська митниця.

На митному посту "Астей" на Закарпатті затримали українку, яка намагалась незаконно перевезти на територію України стайлери під виглядом особистих речей. Як з'ясувалося згодом, жінка поверталася з Угорщини й під час проходження митного контролю свідомо обрала "зелений коридор".

Митники під час опитування звернули увагу на невпевнену поведінку жінки, тому скерували авто, де вона була пасажиркою, в "червоний коридор" для ретельної перевірки.

У багажнику серед інших особистих речей було кілька картонних коробок. У них виявили не заявлений за встановленою формою товар іноземного виробництва, а саме 9 професійних стайлерів марки "DYSON AIRWRAP".

Так виявлені товари, відповідно до ст. 370 Митного кодексу України, не належать до переліку товарів, які можуть бути віднесені до особистих речей громадян.

На нашому ринку вартість аналогічного товару складає понад 240 тис. грн.

Оскільки зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 2 статті 471 Митного кодексу України, відносно громадянки складено протокол. Товар у затриманої вилучили, його остаточну вартість визначить спеціаліст-експерт.

Нагадаємо, Зеленський відвідав будівництво фортифікацій на Чернігівщині

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У Києві митники затримали елітну "євробляху" - Lamborghini Aventador за 600 тисяч євро (фото) У Києві митники затримали елітну "євробляху" - Lamborghini Aventador за 600 тисяч євро (фото)
Елітний спорткар Lamborghini Aventador за 600 тисяч євро, ввезли з Польщі в лютому 2020 року і ще досі не розмитнили.
Митна служба відсторонила від роботи 39 працівників внаслідок запроваджених санкцій РНБО Митна служба відсторонила від роботи 39 працівників внаслідок запроваджених санкцій РНБО
Внаслідок прийнятого Радою національної безпеки та оборони других санкцій проти українських контрабандистів від виконання службових обов'язків Державна митна служба відсторонила ще 39 своїх працівників.
Стало відомо, де побудують новий аеропорт на Закарпатті Стало відомо, де побудують новий аеропорт на Закарпатті
У Мукачеві планують за 2-3 роки збудувати новий аеропорт. У 2021 році з Державного бюджету вже виділили 30 мільйонів гривень на виготовлення проектної документації для летовища.
Loading...
Load next