Зеленська відвідала на Рівненщині госпіталь, де проходять реабілітацію військові

Зеленська відвідала на Рівненщині госпіталь, де проходять реабілітацію військові

Дружина Президента Олена Зеленська відвідала Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни, де українські захисники проходять реабілітацію після найважчих травм - черепно-мозкових і хребетно-спинномозкових.

Про це вона повідомила у соцмережі.

Поспілкувалася з медичним персоналом і пацієнтами закладу. Вірю, що відновити людину означає відновити країну, - зазначила перша леді.

Як зауважила Зеленська, ця клініка відома як «місце, де відновлюють бажання рухатися вперед». Там проходять повний цикл відновлення після ушкоджень мозку, нейротравм, захворювань центральної та периферійної нервової системи, опорно-рухового апарату тощо.

Останні два роки більшість пацієнтів закладу - військовослужбовці, які дістали поранення внаслідок збройної агресії РФ.

У сучасних реабілітаційних залах медики допомагають пораненим опановувати власне тіло, крісла колісні та протези. Паралельно проводиться психосоматична реабілітація, зокрема робота з ПТСР, адже фізичне відновлення неможливе без психологічного.

Лікування в закладі може бути тривалим, тож чимало пацієнтів проживають у будиночках на території клініки. Це житло повністю інклюзивне, тому там зручно перебувати людям з інвалідністю.

Сподіваюся й вірю, що таким - зручним для всіх - поступово ставатиме весь простір навколо нас. Бо зробити його таким - наш обов’язок не лише перед пораненими на війні, а й перед усім суспільством, пораненим війною, - заявила дружина Президента.

Нагадаємо, Швейцарію звинуватили у порушенні прав людини через недостатню боротьбу зі зміною клімату

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next