У Києві рівень води у Дніпрі сягнув рекордної позначки

У Києві рівень води у Дніпрі сягнув позначки 644 см над «0» поста.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
Цьогорічне водопілля в столиці оновило свій рекордний рівень. За останню добу вода в Дніпрі в межах Києва піднялася ще на 8 см, – зазначили в КМВА.
Повідомляється, що рівень небезпеки гідрологічних явищ у столиці – І (жовтий).
Водночас загрози для міста через водопілля станом на цей час немає. Аварійних підтоплень по Києву не зафіксовано, промислові об’єкти та житлові масиви поза небезпекою. Температура води у Дніпрі – 12°C.
Нагадаємо, Перевірка обленерго виявила продаж електрики бізнесу за цінами для населення - НКРЕКП
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Ви теж бачите дітей, що в парках, торгових центрах, автобусах знімають тіктоки? Ви теж не розумієте у чому всьому сенс?
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Представники музею підкреслили важливість знахідки, назвавши її рідкісним прикладом особистого предмета, безпосередньо пов'язаного з ім'ям жінки з античності

Дванадцятихвилинний фільм знімали п'ять днів у лісі Вілтширу, а українські кольори — синій та жовтий — були вплетені в костюми
Loading...
Load next