В Україні середня заробітна плата зросла на 22,5% - Держстат

В Україні середня заробітна плата зросла на 22,5% - Держстат

За підсумками І кварталу 2024 року середня заробітна плата в Україні збільшилася на 22,5% до показника минулого року і становить 18 903 грн.

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Так, згідно з оприлюдненими даними, в І кварталі заробітна плата в середньому по економіці України склала 18 903 грн, що становить 122,5% до показника минулого року.

Традиційно найвищим рівень заробітних плат є у секторі інформації та телекомунікацій – 49 473 грн, що на 35,6% більше, ніж рік тому; у працівників сфери фінансів, страхової діяльності – 39 116 грн (+18,2%); на авіаційному транспорті – 34 699 грн (+30%).

Найменша середня заробітна плата зафіксована у сфері функціонування бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури – 11 063 грн (+15,1%), у працівників сфери творчості, мистецтва та розваг – 11 532 грн (+13,6%) та в освіті – 12 649 грн (+14,4%).

Нагадаємо, В Одесі під час шторму дівчину змило хвилею в море

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Найпопулярніші професії в Україні: юристи та економісти залишаються лідерами серед безробітних Найпопулярніші професії в Україні: юристи та економісти залишаються лідерами серед безробітних
Такі професії як юрист та економіст зараз є надто затребуваними, оскільки український ринок праці доволі перенасичений працівниками у цих сферах. Так, батьки, які відправили своїх дітей вчитися на ці спеціальності, фактично прирікають їх на безробіття в майбутньому.
Рівень життя в Україні: 67% українців вважають себе бідними (відео) Рівень життя в Україні: 67% українців вважають себе бідними (відео)
Чому українці бідні? Чому в нашій державі за 30 років незалежності не сформувався середній клас? Чи, можливо, ми самі не хочемо зізнатися собі, що ми не такі вже й злиденні?
Капітан збірної України Ярмоленко погодився змінити клуб Капітан збірної України Ярмоленко погодився змінити клуб
Український вінгер англійського клубу "Вест Хем" Андрій Ярмоленко погодився на перехід у турецький "Фенербахче", в якому йому обіцяють чималу зарплату.
Loading...
Load next