Російські окупанти вивезли дітей з курортного Бердянська на «оздоровлення» до Чувашії

Російські окупанти вивезли дітей з курортного Бердянська на «оздоровлення» до Чувашії

Російські загарбники вивезли 43 дитини з тимчасово окупованого Бердянська Запорізької області на “оздоровлення” до Чувашії. 

Про це повідомила начальниця Бердянської МВА Вікторія Галіціна. 

Протягом чи не всього періоду окупації фейкова влада регулярно вивозить маленьких бердянців та мешканців інших ТОТ на територію РФ. Це робиться під різними приводами, такими як "екскурсії" або "оздоровлення". Цього разу "оздоровити" юних мешканців курортного міста вирішили у так званому "шефському" регіоні - Чувашії. Загалом на "відпочинок" планують відправити 300 дітей. Наразі 43 з них вже доставили у регіон, - поінформувала Вікторія Галіціна. 

Начальниця Бердянської МВА зауважила, що таким чином загарбники підтверджують, що колись квітуча курортна та оздоровча структура узбережжя Азовського моря більше не здатна задовольнити потреби людей, бо дії окупантів знищили чисті пляжі, оздоровчі табори та санаторії. 

Вікторія Галіціна наголосила, що вивезення дітей до Росії під виглядом оздоровлення є не лише спробою заохотити їх до любові до "русского мира", а й тривожним сигналом про стан українських курортних зон. 

Нагадаємо, Чеська поліція затримала чотирьох осіб, які напали на українських волонтерів у Празі

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео) Путін’югенд на окупованих територіях: як Росія готує дитячу армію (відео)
Росія продовжує інтегрувати тимчасово окуповані території України у свій вимір. Одним з таких напрямків є мілітаризація свідомості дітей. Неповнолітніх знайомлять зі справжньою зброєю та відправляють на стрільбища. Найбільш потужними та підтримуваними Росією організації є "Молода гвардія – Юнармія" у "народних республіках" та "Юнармія" у Криму.
В окупованому Криму на виборчу дільницю прийшов чоловік у костюмі коня (відео) В окупованому Криму на виборчу дільницю прийшов чоловік у костюмі коня (відео)
17 вересня у Росії стартували вибори, на яких люди обиратимуть депутатів Держдуми, а також вищих посадових осіб суб'єктів країни.
Loading...
Load next