Рада ухвалила закон про дошкільну освіту - з’являться мобільні та сімейні дитсадки

Рада ухвалила закон про дошкільну освіту - з’являться мобільні та сімейні дитсадки

Верховна Рада ухвалила в цілому закон про дошкільну освіту, який пропонує сім форм організації освітньої діяльності, серед яких, зокрема, є мобільні та сімейні дитсадки.

Про це повідомив народний депутат України Ярослав Железняк.

 Прийнято №8030 - Закон про дошкільну освіту в цілому. За 299, ‒ заявив Железняк.

У пояснювальній записці зазначається, що законом впорядковується перелік суб’єктів освітньої діяльності, визначення їх прав та обов’язків.

Замість чинного переліку типів закладів дошкільної освіти, яким до цього часу користувалися лише заклади дошкільної освіти, сформований новий перелік з новим терміном «форми організації освітньої діяльності». Пропонується 7 форм організації освітньої діяльності (ясельки, дитячий садочок, спеціальний дитячий садочок, мобільний дитячий садочок, сімейний дитячий садочок, центр педагогічного партнерства, центр розвитку дитини), ‒ йдеться у пояснювальній записці.

Також в ухваленому законі визначено термін «здорове освітнє середовище», уведеного Президентом України у Національній стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі (Указ Президента України від 25 травня 2020 року № 195/2020), та закріплено механізми забезпечення здорового освітнього середовища у сфері дошкільної освіти.

Нагадаємо, За час повномасштабного вторгнення Росія вбила 91 журналіста

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україні почали діяти нові штрафи за порушення пожежної безпеки В Україні почали діяти нові штрафи за порушення пожежної безпеки
З 16 квітня в Україні набули чинності закони щодо посилення відповідальності за порушення пожежної безпеки. Окрім цього зросли штрафи за хибний виклик рятувальників, поліції і швидкої допомоги.
Відкриття ФОП в онлайн-режимі стане швидшим та простішим Відкриття ФОП в онлайн-режимі стане швидшим та простішим
Уряд запроваджує експериментальний проєкт, який дасть змогу отримувати реєстраційні послуги зі створення ФОП без участі державного реєстратора.
Loading...
Load next