В Україні стартувала інформаційна кампанія з мінної безпеки «Помічай зміни»

В Україні стартувала інформаційна кампанія з мінної безпеки «Помічай зміни»

В Україні для підвищення обізнаності українців щодо мінної безпеки стартувала інформаційна кампанія під назвою «Помічай зміни».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

У МВС нагадали, що наразі близько 26% території України забруднено мінами та вибухонебезпечними боєприпасами.

Більше чверті території нашої країни може бути небезпечною для будування, садівництва, обробки земель і звичного відпочинку в лісі чи біля водойм. Щоб підвищити обізнаність українців щодо мінної безпеки, запущено інформаційну кампанію «Помічай зміни». Не буває безпечних мін, але існують правила мінної безпеки, які можуть врятувати життя, ‒ заявили у МВС.

У міністерстві закцентували увагу громадян на тому, що знайомі їм місцевості можуть здаватися безпечнішими, ніж вони є. Зазначається, що всі матеріали кампанії покликані нагадати українцям, як діяти у разі виявлення підозрілих знахідок: Стій! Не чіпай! Дзвони 101!

Цю інформкампанію реалізує BBC Media Action за технічної підтримки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Ця ініціатива є частиною програми ПРООН в Україні, що фінансується урядом Японії.

Нагадаємо, На Сумщині продовжується активність російських диверсійних груп ‒ Зеленський

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Обережно міни: чи можна повертатись у звільнені міста? (відео) Обережно міни: чи можна повертатись у звільнені міста? (відео)
Зважаючи на невтішний досвід іноземних держав, очищення територій від боєприпасів може тривати навіть кілька десятиліть.
Loading...
Load next