В Україні ветеранам спростили процес звернення за житловою пільгою

В Україні ветеранам спростили процес звернення за житловою пільгою

Пенсійний фонд України разом з Міністерством у справах ветеранів реалізував експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни, а також їхнім родинам процес звернення за житловою пільгою.

Про це повідомила пресслужба ПФУ.

Реалізація експериментального проєкту з удосконалення порядку взяття на облік ветеранів війни і надання їм пільг на оплату житлово-комунальних послуг спрощує формат та процедуру самого звернення, цифровізує інформацію, необхідну для призначення пільги, – заявив голова правління Пенсійного фонду Євгеній Капінус.

За його словами, замість двох окремих заяв з червня ветеранам надана можливість подавати одну – про взяття на облік і надання пільг. У спрощеній заяві ветерану потрібно зазначити значно меншу кількість інформації, ніж це було раніше, адже опрацювання даних здійснюється шляхом електронної інформаційної взаємодії між державними реєстрами.

Крім того, за новим механізмом, подати заяву на призначення пільг замість ветерана війни можуть члени його родини - чоловік, дружина, непрацездатні батьки, неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства II групи та ін.

Подати заяву та необхідні документи можна в один зі способів: особисто через сервісні центри Пенсійного фонду, уповноважених посадових осіб територіальних громад або ЦНАП, поштою на адресу органу ПФУ та онлайн через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду та мобільний застосунок.

Нагадаємо, В Україні лісорубів зобов’язали фотографувати деревину

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next