Хотів допомогти ЗСУ: Прикарпатець втратив 105 тис. гривень

Хотів допомогти ЗСУ: Прикарпатець втратив 105 тис. гривень

Прикарпатець хотів купити в інтернет-мережі спецобладнання для ЗСУ, однак втратив 105 тис. грн. Особу продавця-афериста встановлюють правоохоронці.

Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

На Прикарпатті по допомогу до правоохоронців звернувся мешканець Тисменицької громади, який хотів купити спецобладнання для військових, але натомість втратив 105 000 гривень. Чоловік розповів, що натрапив в інтернет-мережі на оголошення про продаж спеціального обладнання для потреб ЗСУ. Ціна була досить прийнятною, що його і зацікавило.

Він зідзвонився з нібито продавцем та домовився про покупку. Однак, основною умовою була повна оплата. Надалі аферист надіслав реквізити платіжних карток, на які чоловік переказав 105 тисяч гривень. Однак замовлений товар так і не отримав та кошти йому не повернули.

Зараз правоохоронці проводять низку заходів, щоби встановити зловмисника і вкотре нагадують, що продаж та купівля товару в мережі є однією із найпопулярніших схем шахрайства в мережі. Покупець повинен відразу насторожитися, якщо мова про повну або часткову передоплату за товар. Якщо продавець наполягає – краще відмовитися від покупки, якою б привабливою не була ціна. Покупку варто оплачувати тільки після її отримання. 

Нагадаємо, ГУР ідентифікувало 4 окупантів, які розстріляли українських військовополонених у травні 2024 року

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Поліція викрила шахрайську фінансову піраміду Just2Trade Поліція викрила шахрайську фінансову піраміду Just2Trade
Фінансову піраміду Just2Trade в Україні організував росіянин. Завдяки шахрайській схемі злочинці продавали в інтернеті неіснуючі цінні папери.
Loading...
Load next