Міноборони тестує нову полегшену модель бронежилета

Міноборони тестує нову полегшену модель бронежилета

Міністерство оборони України тестує нову полегшену модель бронежилета для українських військових. Зараз триває останній етап - лабораторні випробування.

Про це повідомляє Міноборони.

Як зазначили у Міноборони, новий бронежилет відзначається легкістю конструкції, мобільністю та зручністю для виконання маневрених дій під час штурмових і спеціальних операцій.

Вага нової броні становить від 7,5 кг до 12 кг.

Ми розуміємо важливість ваги спорядження для виконання бойових завдань, особливо для спецпризначенців і штурмовиків. У роботі над полегшеним бронежилетом було враховано кожен сантиметр і кожен грам виробу. Очікуємо на позитивні результати заключних випробувань, адже ця броня дуже потрібна у підрозділах, - зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Модель вже пройшла випробування у школі розвідки Десантно-штурмових військ ЗСУ та отримала позитивні відгуки. Наразі триває останній етап - лабораторні випробування.

Нагадаємо, ISW: росія поширює фейки, намагаючись зняти з себе відповідальність за обстріл «Охматдиту»

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Допоможи фронту: ваші гроші - внесок у нашу перемогу (відео) Допоможи фронту: ваші гроші - внесок у нашу перемогу (відео)
Від бронежилетів і шоломів – до дороговартісних автомобілів: ГО «Допоможи фронту» силами волонтерів намагається без упину забезпечувати усім необхідним українських бійців.
Loading...
Load next