На Сумщині завершили евакуацію всіх дітей з прикордонних територій

На Сумщині завершили евакуацію всіх дітей з прикордонних територій
У Сумській області завершена евакуація 777 дітей із 90 населених пунктів прикордонних громад

У Сумській області завершили евакуацію всіх дітей із 90 населених пунктів, розташованих у прикордонних громадах.

Про це повідомила Сумська ОВА .

За словами голови обласної військової адміністрації Володимира Артюха, евакуація була пріоритетним завданням для влади, адже головна мета – збереження життя дітей.

Для нас це була серйозна задача, врятувати життя дітей з прикордоння. На сьогодні 777 дітей в рамках обов'язкової евакуації вивезені з найбільш небезпечних територій нашої області, - зауважив він.

Евакуаційні заходи продовжуються, і в регіоні вже діють транзитні центри, де переселенці отримують фінансову та гуманітарну допомогу.

Для розміщення людей створено 200 будинків у більш безпечних громадах Сумщини, а також понад 3 тисячі місць для переселенців у центральних та західних регіонах України.

Зазначено, що багато жителів прикордонних територій залишаються в межах області, і їм також надається підтримка.

Нагадаємо, Окупанти змушують дітей з ТОТ вступати до військових училищ РФ

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Міністр транспорту Великої Британії заявив про готовність прийняти біженців з України у себе вдома Міністр транспорту Великої Британії заявив про готовність прийняти біженців з України у себе вдома
Міністр транспорту Великої Британії Грант Шаппс заявив, що готовий запропонувати власний будинок для розміщення біженців з України.
Loading...
Load next